Nicole Scherzinger
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nikkitoo
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 да се запознаем..а?

Go down 
+4
bojankrkic
nicole_pcd
blue
Plucky
8 posters
АвторСъобщение
Plucky
Admin
Admin
Plucky


Брой мнения : 206
Registration date : 05.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 3:36 am

кажете как се казвате
от кой град сте
и нещо за себе си..=)
Върнете се в началото Go down
http://nicolebg.niceboards.net
blue
Moderator
Moderator
blue


Брой мнения : 88
Registration date : 06.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 9:01 am

ами здравейте, каэвам си Ивета, накратко Иве, Иви или както ви е удобно Laughing от Кюстендил съм, обичам да танцувам Smile тренирам модерни танци и съм мажоретка в даскалото Smile ъъ... това е, ако някой го инресува нещо да пита Smile


Последната промяна е направена от ivetka_blue на Вто Мар 25, 2008 2:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Plucky
Admin
Admin
Plucky


Брой мнения : 206
Registration date : 05.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: и аз да се представа   да се запознаем..а? I_icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 10:12 am

Казвам се Лилия викайте ми Лили
от София съм и танцувам Хип хоп
обичам да пея.. ии това е : Smile
Върнете се в началото Go down
http://nicolebg.niceboards.net
nicole_pcd

nicole_pcd


Брой мнения : 3
Registration date : 15.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 2:09 am

ами...аз съм ивета,от плевен и обичам да пея и танцувам! Smileо,може да ме познавате от vibox kaтo ivi_kiss!
Върнете се в началото Go down
bojankrkic
Никол маниаче
Никол маниаче
bojankrkic


Брой мнения : 105
Age : 33
Location : Sliven
Registration date : 11.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeСъб Дек 15, 2007 4:31 am

Сигурно си мислите че се казвам Боян, но не е така. Bojan Krkic Perez е любимия ми футболист. Казвам се Тодор, от Сливен съм и обичам да слушам музика. Ники ми е любимата певица.
Върнете се в началото Go down
AnGeL gIrL
Горе долу запален
Горе долу запален
AnGeL gIrL


Брой мнения : 17
Age : 30
Registration date : 21.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeПет Дек 21, 2007 12:34 pm

lol! Здравейте,казвам се Ренета...на кратко Рени Razz Амии какво да кажа за себе сии?! Question Exclamation Обичам да слушам силна и качествена музика! Razz Танцувах 3 години народни танци,до 7 клас,но се отказах pirat Rolling Eyes Много обичам и уважавам приятелите си! I love you Ааа освен Nicole харесвам мнооООого Justin Tiberlake!!!! Wink I love you Също и Rihanna,Beyonce I love you Christins Agilera и други Wink
да се запознаем..а? 6t37yfq


Последната промяна е направена от на Съб Дек 22, 2007 8:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nici_FoReVeR
Admin
Admin
Nici_FoReVeR


Брой мнения : 92
Age : 29
Registration date : 22.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 6:19 am

Ами аз се казвам Ани и съм от Белово.Много обичам Никол.Слушам музика от типа R&B, HIP-HOP и POP. Wink
Върнете се в началото Go down
sanuga
Горе долу запален
Горе долу запален
sanuga


Брой мнения : 33
Age : 30
Location : BeLovO
Registration date : 22.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 1:23 pm

Здравейте,казвам се Спасяна Пенчева,от село Голямо Белово съм,на 13 години,обичам да играя мач,да се бия и да се веселея като хората!Не е много типично това за момиче, но какво да се прави породата ми е такава Laughing Забавна "цветна,вкусна"!!!
Върнете се в началото Go down
gradskata_mi6ka
Информиран
Информиран
gradskata_mi6ka


Брой мнения : 54
Registration date : 09.12.2007

да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitimeНед Яну 06, 2008 2:47 am

Аз се казвам Таня и съм от София.На 13 години съм.И такамм..познавам админа лично (Лили) , което е мн яко SmileSmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





да се запознаем..а? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: да се запознаем..а?   да се запознаем..а? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
да се запознаем..а?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Nicole Scherzinger :: Забавление :: Запознанства-
Идете на: